Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O NÁS

RENAMI, slogan REality NA MIeru, vznikol na základe našej skúsenosti spojiť financie a reality. Mnoho agentov si do dnešnej doby myslí, že je nemožné podať 100% výkon klientovi, vyriešiť financie, nehnuteľnosť, poistenie a zároveň poradiť ako sa zaobstarať na dôchodok. Naša cesta sa začala v roku 2010, keď sme začali klientom na mieru riešiť hlavne financie. Naši klienti platili za množstvo produktov, ktoré nevyužívali. Vždy sme sa snažili nájsť spôsob, aby klient dostal všetko na mieru, len to čo práve potreboval. Klienti ocenili náš prístup, preto aj v budúcnosti si spomenuli, keď sa rozhodli alebo ich životná situácia viedla k zmene, či kúpe bývania.

V tom čase sme ako väčšina finančné trhu, riešili iba potreby financovania. Dospeli sme do bodu, kedy sme sa rozhodli, tieto služby v roku 2016 spojiť pod jednu strechu a vzniklo RENAMI. Od začiatku kladieme dôraz, aby klient dostal všetky služby pod jednou strechou. V konečnom dôsledku klient ušetril nemalé prostriedky a hlavne čas. Začíname vždy víziou a končíme odovzdaním nehnuteľnosti. Tu by sa mohlo zdať, že celý proces prebehol, ale skúsenosti nás naučili, že človek mieni, život mení. Preto zmena nehnuteľnosti častokrát prichádza skôr ako by sme si mohli myslieť.

Realitná únia


NÁŠ TÍM


SPOLUPRÁCA


 

KARIÉRA

Zbaviť sa šéfa?

Toto nemusí byť len fráza, ale skutočná zmena v tvojom živote. Predstav si, že ako skúsený finančný sprostredkovateľ máš svoj život a kariéru vo svojich rukách. Buď zodpovedný za svoju prácu a pracuj podľa seba. Ponúkame ti spoluprácu na živnosť/s.r.o, pretože v oblasti realít sa neoplatí pracovať na trvalý pracovný pomer. Pri založení radi ponúkneme súčinnosť, objasníme ti výhody-nevýhody, toto všetko upresníme na pohovore vybraným uchádzačom. Naša spolupráca bude založená na nezávislosti, slobode rozhodovania, vlastnom rozvoji a transparentnom províznom systéme.

 

ZAUJALI SME ŤA ?

Zašli nám tvoj životopis spolu s motivačným listom a tím RENAMI ťa bude v krátkom  čase kontaktovať.

Napíšte nám

Pre nahratie viacerých súborov označte viaceré súbory naraz.