Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

SLUŽBY

Ocenenie nehnuteľnosti

Ocenenie nehnuteľnosti

Bezplatné a správne ocenenie vašej nehnuteľnosti je základnou profesionálnou službou, ktorú poskytujeme. Navrhneme predajnú trhovú cenu za predaj, alebo prenájom, ktorá je častokrát rozhodujúcim faktorom tak, aby obchod prebehol úspešne, rýchlo a bez zbytočnej straty vašich financií.  Zanechajte nám kontakt a budeme Vás kontaktovať. 

Viac

Financovanie

Financovanie

Financovanie nehnuteľnosti je komplexný a náročný proces. Máme dlhoročné skúsenosti, prehľad a vyjednáme najvýhodnejšie podmienky financovania a poistenia vo všetkých bankách a poisťovniach. Našou bezplatnou poradenskou službou vás včas odbremeníme od neefektívnych ponúk, straty času a financií.  Prečítajte si viac o financovaní s RENAMI.

Viac

Právne služby

Právne služby

Spolupracujeme so skúsenou advokátskou kanceláriou s dlhoročnou pôsobnosťou na slovenskom trhu. Uvedomujeme si rôznorodosť obchodov a spolupracujeme so súdnymi znalcami, notármi, daňovými poradcami, audítormi a dražobnými spoločnosťami. Odbremeníme vás od náročných byrokratických záťaží bez poplatkov.

Viac

Prezentácia nehnuteľnosti

Prezentácia nehnuteľnosti

Vyzdvihnúť benefity vašej nehnuteľnosti je základ. Spoločne nájdeme tie správne, ktoré k predaju  potrebujete. Profesionálne fotografie sú u nás štandardom. Sme prepojení s najnavštevovanejšími inzertnými portálmi na Slovensku a zabezpečíme vám zdarma TOP pozície tam, kde ich hľadajú vaši kupujúci.. Ponuku dennodenne aktualizujeme a optimalizujeme.

Viac

Osobný maklér

Osobný maklér

Váš osobný maklér vás prevedie kúpou nehnuteľnosti rýchlo a bezpečne. Upozorní vás na nevýhodné ponuky, zhodnotí vaše finančné možnosti a prevedie vás obhliadkami nehnuteľností, ktoré sú pre vás ideálne. Navyše so svojimi skúsenosťami zjedná cenu vybranej nehnuteľnosti tak, aby bol váš nákup ešte výhodnejší. Detailný popis služby nádete po kliknutí na viac.   

Viac

Prémiové služby

Prémiové služby

Kladieme dôraz na prémiovú prezentáciu nehnuteľnosti. Prvý dojem kupujúceho pri obhliadke je kľúčový pri jeho rozhodovaní o kúpe. Ponúkame vám 3D virtuálne prehliadky nehnuteľnosti, video/dron obhliadky a novinku na trhu - homestaging. Tieto formy obhliadok sa dnes preferujú čoraz častejšie a vaša nehnuteľnosť vynikne v záplave nezaujímavých ponúk.

Viac