Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

FINANCOVANIE

VYBAVIŤ NAJVÝHODNEJŠIU HYPOTÉKU JE ZDĹHAVÝ PROCES. PRETO PONÚKAME POMOCNÚ RUKU AJ V TEJTO OBLASTI. NAŠI FINANČNÍ PORADCOVIA VÁS PREVEDÚ AKTUÁLNYMI PONUKAMI HYPOTÉK ALEBO POISTENIA NEHNUTEĽNOSTI A V NEPOSLEDNOM RADE, ZABEZPEČIA VŠETKY ZÁLEŽITOSTI, KTORÉ S TÝM SÚVISIA.

 

Ponúkame vám bezplatnú službu teda komplexné vybavenie financovania pri nadobúdaní kupovanej nehnuteľnosti, od prípravy ponúk a rôznych variácií, vrátane celého koordinovania procesu a krokov k úspešnému koncu, a to všetko pod jednou strechou.

V rámci dlhodobej praxe a s niekoľko ročnými skúsenosťami sa nám podarilo vybojovať v bankách najvýhodnejšie podmienky financovania, zároveň sme ušetrili našim klientom množstvo času a tým pádom nemalé finančné prostriedky. Naším partnerom vo svete financií je spoločnosť Finportal a.s., ktorá patrí medzi trojicu najvýznamnejších finančno-sprostredkovateľských spoločností na Slovensku. Svoju sprostredkovateľskú činnosť orientuje bez výnimky na kvalitu, objektivitu a záujmy klienta. Finančný špecialista vykonáva svoju činnosť na základe licencie udelenej Národnou bankou Slovenska. 

Naši klienti najčastejšie využívajú túto službu pri vybavovaní hypotekárneho úveru pri kúpe nehnuteľnosti príp. aj zabezpečenie dofinancovania rozdielu medzi hypotekárnym úverom, ak nepostačujú vlastné zdroje. V tejto fáze je priestor myslieť aj na investíciu spojenú napr. s rekonštrukciou a prispôsobením nehnuteľnosti podľa svojich predstáv. Vybavenie úveru je dlhý a náročný proces hlavne vtedy, ak ide o prvé bývanie.

Úlohou našej kancelárie  je zabezpečiť všetky činnosti, ktoré s týmto procesom súvisia ako výber znalca, poistenie nehnuteľnosti s vinkuláciou poistného plnenia a splniť všetky podmienky banky k čerpaniu.