Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

ZNÍŽENIE CENY - Predaj skladových priestorov a zastrešených plôch v lokalite obce Gajary v priemyselnej zóne „Textilka“ len 10 minút od Malaciek

Interné ID: 0000807
Obec: Gajary
Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Sklad
249 990 €

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám exkluzívne na predaj ponuku skladových priestorov a zastrešených plôch v lokalite obce Gajary v priemyselnej zóne „Textilanka“ len 10 minút od okresného mesta Malacky.

Skladové a zastrešené priestory sú na pozemkoch o výmere 1261 m2. Skladová podlahová plocha z toho je situovaná na pozemku o výmere 691 m2.

Skladový priestor a okolité pozemky sa predávajú v stave, ako je vidieť z fotiek:

- murovaný objekt so strešnou krytinou - kombinácia plech a laminát ( na demontovanú časť sú pripravené plechy k montáži )

- Vstupná plechová brána na koľajnicovom systéme ( šírka 2,98m x 3,3 m výška )

- Inštalované nové rozvody elektrickej siete ( 240V + 3 fáza 400V )
- samostatné prípojky a samostatné merače energií,
- v podlahe nanovo natiahnuté odpadové kanalizačné rúry
- dostatok parkovacích miest na dvore
- technická miestnosť – pôvodná kotolňa s plynovou prípojkou
- obytná časť sa skladá z 10 rovnakých miestností s vyššími stropmi (3,67 m) o rozmeroch 5,4 m dĺžka + 2,8 m šírka
- miesto určené na spoločenskú miestnosť a recepciu príp. administratívu
- vyhradené priestory na WC ( rozdelené na dámske a panské ) s umývadlami

- miestňosti vyhradené na kúpeľne so sprchovými kútmi ( tiež rozdelené na dámske a panské )   
- hlavná skladová časť je otvorená bez stĺpov ( 12,82 m šírka x 22,16 m dĺžka )

- miestnosti vyhradené pre sociálne zázemie aj pre túto skladovú časť ( toalety a sprchy pánske a dámske ) sanita je pripravená, nie  je osadená 

- železná konštrukcia prestrešenia s plechovou strešnou krytinou - výška po spodnú konštrukciu je 5,5 m. 

Inžinierske siete: voda zo studne, ( obecný vodovod a kanalizácia je cca 200 m) , elektrina 240 V / 400 V, plyn, odpad je aktuálne riešený septikom,

Dispozícia:
Vchod plechovou bránou do prestrešenej plochy – všetky podlahy vyasfaltované + kombinácia betónu vrátane vyvýšeného pódia o výmere 11 m x 9,24 m. K pódiu vedie nájazdová rampa o šírke 2 m. V tejto zastrešenej časti sa nachádza navŕtaná studňa s hĺbkou 22 m. Pri vrte je čerpadlo resp. vodáreň.Lokalita & Tip makléra – Textilka je priemyselná časť s podobnými objektmi. Konkrétne objekty sa dajú všestranne využiť či už na výrobu, skladovanie, obdobné činnosti. Výhodou je univerzálnosť a flexibilita v rámci zmien.  Priestory sú suché, nezateká, z veľkej časti interiéru prebieha rekonštrukcia, ako sú výmeny sieti, nové priečky, odpadové rúry a napojenia, sociálne zariadenia, konštrukcie stropných systémov, povymieňané kabeláže a prepríprava na osvetlenie. Gajary sú vzdialené od okresného mesta Malacky 10 minút autom. Autobusová zastávka je do pár minút. Ako je vidno z fotiek, za skladmi a halou už nie je ďalšia zástavba a okolo sú obrábané polia. Doprava je v tejto časti málo frekventovaná. Mesto Malacky majú kompletnú občiansku vybavenosť a dobré dopravné napojenie – vo vzdialenosti 10 km od obce Gajary je nájazd na diaľnicu D2, smer CZ hranice cca 30 km, BA 38 km. Dostupné je aj pravidelné autobusové a železničné spojenie v MA. 

 

Rozhodne odporúčame vidieť a tešíme sa na záujemcov.Informácie o nehnuteľnosti majú informatívny charakter a môžu podliehať zmenám.


Nehnuteľnosť je aktuálne k dispozícii a kúpou voľná.

Cena vrátane všetkých poplatkov za prevod do OS je 249.990 €   ( Po absolvovaní spoločnej obhliadky sa nebránime rozumnému protinávrhu ponuky )

 

Kontakt: RENAMI s.r.o.

maklér: Patrik Gróf

e-mail: patrik.grof@renami.sk

Tel.: +421 915 737 389

 

ŠTANDARD KTORÝ ZÍSKATE ZDARMA:

PORADENSKÝ SERVIS: - komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami)

 

OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV: - poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atď)

 

PRÁVNY SERVIS: - právne poradenstvo, preveríme právny stav a ťarchy, - vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, nájomných zmlúv, zmlúv o krátkodobom nájme, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev, vypracovanie Protokolu o odovzdaní bytu do vlastníctva Zaplatíme za Vás: - správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, - hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely.

 

Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie. COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, video, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
1261 m2
Zastavaná plocha:
1261 m2
Podlahová plocha:
1261 m2
Skladová plocha:
1261 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Počet izieb:
14
Energetický certifikát:
žiadne
Energetická náročnosť budovy:
Klasické materiály
Typ budovy:
zmiešané
Typ výbavy:
čiastočne vybavený
Garáž:
áno
Pivnica:
áno
Verejné parkovanie:
áno
Špajza:
áno
Sklad:
áno
Dielňa:
áno
Celková plocha:
1261 m2
Orientácia:
juhozápad
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Voda - na pozemku:
áno
Voda - na pozemku - studňa:
áno
Elektrika - na pozemku:
áno
Elektrika - na pozemku - 230 V:
áno
Elektrika - na pozemku - 380 V:
áno
Plyn - na pozemku:
áno
Vykurovanie - centrálne:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Patrik Gróf

Patrik Gróf

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Українська
  • rusr

Moje meno je Patrik Gróf. Obchodu a práci s ľudmi sa venujem od roku 2009. Za toto obdobie som zozbieral veľké množstvo cenných skúsenosti. V profesii finančného sprostredkovateľa sa neustále je čo učiť,  od skladania povinných skúšok pod dohľadom NBS, cez osobitné finančné vzdelávanie, rôzne obchodnícke kurzy so zameraním na kvalitu poskytovania správne nastavených a dôsledne vysvetlených produktov a navrhovaných riešení. Na základe spätnej väzby spokojných klientov, vznikla myšlienka a dopyt po rozšírení našich služieb, a to o realitnú činnosť. Nakoľko vždy úzko súvisí téma bývania práve s finančnou otázkou, bolo na mieste a zároveň výzvou poskytnúť klientovi všetko pod jednou strechou. S odstupom času hodnotím toto rozhodnutie ako jedno z najlepších, nielen pre klientov ale v neposlednom rade pre seba a firmu Renami. Veľkú radosť mi deň čo deň prináša pocit, že niekomu pomáhame zlepšovať kvalitu bývania, že každý predaj má svoj príbeh, svoj život, každý je jedinečný a vždy nás čaká niečo nové, na každom prípade sa zdokonaľujeme, snažíme sa byť lepší ako včera. 

Radi Vám poradíme