Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Novinka – Predstavujeme Vám exkluzívne na predaj 5 izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v tichej lokalite Leopoldov s udržiavanou záhradou o celkovej výmere 850 m2

Interné ID: 11784468
Ulica: Kraskova
Obec: Leopoldov
Okres: Hlohovec
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Novinka – Predstavujeme Vám exkluzívne na predaj 5 izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v tichej lokalite Leopoldov s udržiavanou záhradou o celkovej výmere 850 m2

POPIS, DISPOZÍCIA A STAV DOMU:

celková výmera podlahovej plochy domu je 150 m2 + čiastočné podpivničenie 30 m2 + na poschodí jedna nevyužívaná izba ( rozmer 3m x 6m ) s možnosťou povalu zrekonštruovať na obytné podkrovie.

Rodinný dom bol rekonštruovaný, opravená nová fasáda so zateplením severnej strany, vymenená bola strecha vrátane krytiny, trámy sú ošetrené, zdravé a suché.  Realizované nové ploty, vpredu okrasný s novou bránou. Vymenené všetky okná za plastové s vonkajšími rolovacími roletami. Vymenený bol tiež nový plynový kotol zn. Protherm s pravidelnou revíziou na kúrenie a ohrev teplej vody, nainštalovaná vodáreň resp. čerpadlo s pripojením do studne na polievanie ( pitná voda) ktorý sa nachádzajúce sa v pivnici, kde je aj letná kuchyňa so šporákom na varenie. Dom je napojený na všetky IS, ako plyn, voda z obecného vodovodu, kanalizácia a elektrina.    

DISPOZÍCIA:

Vchod je schodiskom do predsiene, súbežne s hlavným je aj druhý vchod do neskoršej prístavby, kde by mohla byť druhá bytová jednotka ( tento vchod sa aktuálne nevyužíva). V tejto pravej časti domu sú dve izby, prvá priechodná využívaná, ako menšia obývačka, druhá, ako spálňa.

Z chodby sú ďalej dvere do špajze s regálmi na uskladnenie zavarenín, ako odkladací priestor. Druhými vedľajšími dvermi je výstup schodmi na povalu, časť miestnosti je tiež využívaná, ako druhá špajza. Vedľa vchodu sú dvere na toaletu. Vľavo je vstup do kuchyne s jedálenským sedením. V tejto časti sú dvere do kúpeľne so sprchovým kútom a doplnkovým ohrevom teplej vody na elektrinu.

Z kuchyne sa vchádza do hlavnej obývačky situovanej v prednej časti domu, druhá izba je spálňa orientovaná do ulice. Izby sú s veľkorysou výmerou a pravidelným štvorcovým tvarom s vyššími stropmi.  

 

POZEMOK:

Rozmery pozemku sú šírka 18 m x dĺžka 47 m. Pozemok je rovinatý, rozdelený na 2 parcely, predná časť je využívaná na rekreáciu, ako dvor so záhradným altánkom na posedenie vonku + možno časť užívať, ako parkovanie vo dvore a druhá zadná časť na pokračovanie pestovania zeleniny. O záhradu je starané, vysadené vínne révy  vinič, jabloň, marhuľa. Pozemok je svetlý s juho západnou, juho východnou orientáciou. Na pozemku sú tiež kôlne využívané, ako dielňa a miesto pre odloženie náradia.


 
LOKALITA:
Mesto Leopoldov leží 2 km od mesta Hlohovec a 18 km cca 15 – 20 min. autom od Trnavy a Piešťan. Rýchle napojenie na diaľnicu D1, tiež vlakové a autobusové spojenie. Prostredie a táto konkrétna lokalita pôsobí, ako dedina so zástavbou staršími rodinnými domami so záhradami. Ulica je slepá, ciže nie je frekventovaná ani hlučná. Nachádza sa asi 5 min. chôdzou od Námestia sv. Ignáca, kompletná občianská vybavenosť, obchody, reštaurácie,  pohostinstvá, škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, knižnica, možnosti turistického využitia (okolie Považského Inovca), v katastri Leopoldova je jazero Štrkovka, rieka Váh a Drahovský kanál, Bágrovisko a jazero Ypsilon.
  

Rozhodne odporúčame vidieť a tešíme sa na záujemcov.

RD sa predáva zariadený s vybavením, ako vidno z fotiek a videa. RD je voľný od 1.10. resp. po dohode. Na dome nie sú žiadne vady ani ťarchy, je možné ho financovať hypotékou. Náklady na energie do cca. 170 € / mes.

CENA je 219 799 €  vrátane kompletného právneho prevodu bez ďalších poplatkov.                           

po obhliadke je možná dohoda resp. proti ponuka na cene.  

Orient. prepočet hypo:  LTV 70% na 30 rokov s úrok. od 2,69% splátka = 623€ / mes.

Kontakt:

RENAMI s.r.o.

maklér : Patrik Gróf

e-mail: patrik.grof@renami.sk

Tel.: +421 915 737 389


ŠTANDARD KTORÝ ZÍSKATE ZDARMA :

PORADENSKÝ SERVIS:
- komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami)

OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV:
- poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atď)

PRÁVNY SERVIS:
- právne poradenstvo, preveríme právny stav a ťarchy,
- vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, nájomných zmlúv, zmlúv o krátkodobom nájme, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev, vypracovanie Protokolu o odovzdaní bytu do vlastníctvaZaplatíme za Vás:

- správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností,
- hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely.

Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie.

COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, video, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
30 m2
Úžitková plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
850 m2
Zastavaná plocha:
136 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
5
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
1
El. napätie:
230/400V
Voda:
studňa
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
spoločné
Pivnica plocha:
30 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Patrik Gróf

Patrik Gróf

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • rusr

Moje meno je Patrik Gróf. Obchodu a práci s ľudmi sa venujem od roku 2009. Za toto obdobie som zozbieral veľké množstvo cenných skúsenosti. V profesii finančného sprostredkovateľa sa neustále je čo učiť,  od skladania povinných skúšok pod dohľadom NBS, cez osobitné finančné vzdelávanie, rôzne obchodnícke kurzy so zameraním na kvalitu poskytovania správne nastavených a dôsledne vysvetlených produktov a navrhovaných riešení. Na základe spätnej väzby spokojných klientov, vznikla myšlienka a dopyt po rozšírení našich služieb, a to o realitnú činnosť. Nakoľko vždy úzko súvisí téma bývania práve s finančnou otázkou, bolo na mieste a zároveň výzvou poskytnúť klientovi všetko pod jednou strechou. S odstupom času hodnotím toto rozhodnutie ako jedno z najlepších, nielen pre klientov ale v neposlednom rade pre seba a firmu Renami. Veľkú radosť mi deň čo deň prináša pocit, že niekomu pomáhame zlepšovať kvalitu bývania, že každý predaj má svoj príbeh, svoj život, každý je jedinečný a vždy nás čaká niečo nové, na každom prípade sa zdokonaľujeme, snažíme sa byť lepší ako včera. 

Radi Vám poradíme

PODOBNÉ
nehnuteľnosti