spinner
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.  Viac info
 

Predaj 3. izb, RD na ulici Strojnícka, Bratislava - Ružinov , úžitková plocha 225 m2, pozemok 655 m2, cena 394 000 €

Interné ID: 11784449
Ulica: Strojnícka
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
394 900 €

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária RENAMI s poverením majiteľa Vám ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom na Strojníckej ulici v mestskej časti Ružinov Prievoz . Dom sa nachádza vo štvrti rodinných domov napojenia MHD do centra autobusom. Výhodou je dlhá príjazdová cesta a garáž pre štyri automobily.

Je situovaný na pozemku o veľkosti 655m2.DOM

Druh: 3 izbový

Počet izieb: 3 Poschodie: 2/2

Úžitková plocha: celkom 225 m2, prvé podlažie 110 m2, druhé podlažie 115 m2

Altánok: 25 m2

Schodisko: samostatné

Stav: Rekonštrukcia 2015 vrchné podlažie, 1995 postavené spodné podlažie

Parkovanie: pred domom, vo dvore, garáž (4 auta)

Vykurovanie: elektrické

Internet a TV: áno

Dom sa predáva čiastočne zariadený.

Dom bol zateplený polystyrénom, vymenená strecha betónová škridla, rozvody, materiál Ytong, pod strechou úložný priestor, klimatizácia, krb, vonkajšie rolety, altánok,

 

Mesačné náklady: 110 eur elektrina, voda 20 eur / 2 os

 

VÝHODY

Varianty bývania

Spodná časť v minulosti slúžila ako auto dielňa, možnosť pokračovať vrchná časť plnohodnotné bývanie trojizbový byt Spodná časť môže slúžiť ako skladový priestor, vrchná časť ako kancelárie Spodná časť možnosť prebudovať na obytný priestor vznikne obytná plocha 225m2 Spodná časť môže sa prebudovať na plnohodnotný byť veľkosť 110 m2 výhoda samostatný vchod, vznikne dvojgeneračný dom s dvoma bytovými samostatnými jednotkami

V budúcnosti možnosť odkúpiť susedný pozemok o veľkosti cca 500 m2, práve prebieha dedičské konanie, majitelia žijú v zahraničí pozemok nemá prístup. To znamená samostatne je nepredajný.

 

 

LOKALITA

Byt sa nachádza v lokalite s výbornou napojením do mesta autobus, Lokalita s množstvom zelene. Lokalita Prievoz je obľúbená časť Bratislavy pre dostupnosť a kompletnú občiansku vybavenosť.

HODNOTENIE MAKLÉRA

Dom je pripravený na nasťahovanie ihneď, výhody sú kreatívne riešenie, či už pre rodinu, ktorá chce podnikať doma. Firmu ako sídlo, alebo sklad. Samozrejme aj pre početné rodiny ako dvojgeneračný dom. Samozrejme ako vhodná investícia, pre vytvorenie autodielne, alebo dvoch bytových jednotiek na prenájom. Možností je veľmi veľa ako ponuka tohto domu môže slúžiť budúcemu majiteľovi.

 

 

Dom sa predáva čiastočne zariadený. K dispozícií ihneď. Možnosť HÚ.

 

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

 

CENA:  394 900 € vrátane provízie pre RK + možnosť dohody

 

Kontakt:

RENAMI s.r.o.

Marek Murko

marek.murko@renami.sk

0907787808 

ŠTANDARD KTORÝ ZÍSKATE ZDARMA 

 

PORADENSKÝ SERVIS:

- komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami) 

OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV:

- poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atď) 

PRÁVNY SERVIS:

- právne poradenstvo, preveríme právny stav a ťarchy, 

- vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, nájomných zmlúv, zmlúv o krátkodobom nájme, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev, vypracovanie Protokolu o odovzdaní bytu do vlastníctva

Zaplatíme za Vás:

- správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely. 

 

Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie.
COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
225 m2
Úžitková plocha:
225 m2
Plocha pozemku:
655 m2
Zastavaná plocha:
110 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3
Balkón:
nie
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Marek Murko

Marek Murko

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • rusr
  • lrm

Volám sa Marek Murko a už viac ako 10 rokov pracujem s ľudmi. V roku 2010 som začal pracovať ako poisťovací agent, v roku 2014 som pridal sprostredkovanie úverov. V roku 2016 sme založili spoločnosť RENAMI a začali sme príbeh značky.

V realitnom svete sa stanete úspešnými až vtedy, keď pochopíte, že reality nie sú len nehnuteľnosti, každá má za sebou svoj príbeh. Byť najlepší realitný maklér neznamená predávať najviac, ale vedieť pochopiť celý príbeh,  neustáleho vzdelávania a prinášania nových trendov v procese predaja. Každý realitný obchod je jedinečný, vďaka ktorému sa z klientov stávajú častokrát priatelia. S mojimi klientami si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil ich myšlienky, potreby a očakávania. Úspešne predať nehnuteľnosť nie je jednoduché. Toto všetko by nebolo možné bez našich klientov, ktorí nám doteraz prejavili dôveru. Pre mňa realitný obchod nikdy nebol o kvantite, ale kvalite, a to do detailu poznať celý jej príbeh. Od začiatku zabezpečujem služby profesionálneho fotografa, marketingového manažéra, homestagera, finančného poradcu až po realitného makléra. Každá nehnuteľnosť je predajná a má svoju cenu.

Moje Motto znie, “Celkový úspech je len nahromadením stoviek, ak nie tisícov pokusov a snáh, ktoré nikto nikdy neocení.” –  Brian Tracy

Radi Vám poradíme

PODOBNÉ
nehnuteľnosti