spinner
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.  Viac info
 

Predaj 6 izb. Rodinná dom, Šamorín, úžitková plocha 241 m2, pozemok 594 m2, cena 229 000 €, možnosť dohody

Interné ID: 11784448
Obec: Šamorín
Okres: Dunajská Streda
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
229 900 €

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária RENAMI s poverením majiteľa Vám ponúka na predaj 6 izbovú rodinný dom, v centre mesta Šamorín. Dom sa nachádza v pokojnej časti mesta s dobrou dostupnosťou do Bratislavy ako aj Dunajskej Stredy.

Dom je podpivničený, dvoj-garáž a vonkajším parkovaním pre ňou. Celý pozemok je oplotený, príjazdová ceste je vedľajšia (slepá). Dom je napojený na všetky inžinierske siete plus studňa, vhodný pre väčšie rodiny, sídlo firmy, investícia na prenájom.


DOM

Druh: 6 izbový

Počet izieb: 6

Úžitková plocha:241 m2

Pozemok: 594 m2

Pivnica: 80 m2

Strecha: rovná plech

Garáž:  samostatný vchod

Okná: drevené

Kúrenie: ústredné plynové

Voda: verejný vodovod, studňa,K dispozícií po dohode ihneď.


VÝHODY

kompletná občianska vybavenosť, tiché prostredie, ihneď obývateľný , blízkosť centra do 5 min, obchody , detské ihrisko, medzinárodná škola, škôlka, parky, X-BIONIC SPHARE, hrádza, Dunaj, Čilistov-lagúna


LOKALITA

Šamorín – je mesto s napojením na diaľnicu D4R7, ktorá sa dobudováva, no už v súčasnosti zmenili otvorené úseky dopravu. Do 12 km vzdialenej Bratislavy sa dostane pohodlne za 15 minút.  V posledných rokoch mesto prežíva búrlivý rozmach, ktorý súvisí s výhodnou polohou vzhľadom k hlavnému mestu, dobrými dopravnými prepojeniami, infraštruktúrou a v súlade so životným prostredím. Okolité obce ponúkajú možnosti, bývania v rodinných domoch, za prijateľné ceny oproti hlavnému mestu. Preto sa mesto Šamorín postupne stáva satelitom Bratislavy.


CENA:  229 000 € Mesačné náklady do 200 € 

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať Ponúkame Vám aj možnosť financovania, prostredníctvom našich HÚ špecialistov .


Kontakt:

RENAMI s.r.o.

marek.murko@renami.sk

0907787808 

ŠTANDARD KTORÝ ZÍSKATE ZDARMA 

 

PORADENSKÝ SERVIS:

- komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami) 

OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV:

- poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atď) 

PRÁVNY SERVIS:

- právne poradenstvo, preveríme právny stav a ťarchy, 

- vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, nájomných zmlúv, zmlúv o krátkodobom nájme, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev, vypracovanie Protokolu o odovzdaní bytu do vlastníctva

Zaplatíme za Vás:

- správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely. 

 

Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie.
COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
241 m2
Úžitková plocha:
241 m2
Plocha pozemku:
594 m2
Zastavaná plocha:
241 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
6
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
2
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
áno
Zateplený objekt:
nie
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Marek Murko

Marek Murko

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • rusr
  • lrm

Volám sa Marek Murko a už viac ako 10 rokov pracujem s ľudmi. V roku 2010 som začal pracovať ako poisťovací agent, v roku 2014 som pridal sprostredkovanie úverov. V roku 2016 sme založili spoločnosť RENAMI a začali sme príbeh značky.

V realitnom svete sa stanete úspešnými až vtedy, keď pochopíte, že reality nie sú len nehnuteľnosti, každá má za sebou svoj príbeh. Byť najlepší realitný maklér neznamená predávať najviac, ale vedieť pochopiť celý príbeh,  neustáleho vzdelávania a prinášania nových trendov v procese predaja. Každý realitný obchod je jedinečný, vďaka ktorému sa z klientov stávajú častokrát priatelia. S mojimi klientami si vytváram vzťah, aby som dokonale pochopil ich myšlienky, potreby a očakávania. Úspešne predať nehnuteľnosť nie je jednoduché. Toto všetko by nebolo možné bez našich klientov, ktorí nám doteraz prejavili dôveru. Pre mňa realitný obchod nikdy nebol o kvantite, ale kvalite, a to do detailu poznať celý jej príbeh. Od začiatku zabezpečujem služby profesionálneho fotografa, marketingového manažéra, homestagera, finančného poradcu až po realitného makléra. Každá nehnuteľnosť je predajná a má svoju cenu.

Moje Motto znie, “Celkový úspech je len nahromadením stoviek, ak nie tisícov pokusov a snáh, ktoré nikto nikdy neocení.” –  Brian Tracy

Radi Vám poradíme

PODOBNÉ
nehnuteľnosti