Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

ZNÍŽENÁ CENA -45% Predstavujeme Vám na odstúpenie a následné pokračovanie prenájmu zabehnutú a plne zariadenú kaviareň s terasou vo dvore vyhľadávanej lokalite centra okresného mesta Pezinok – Radničné námestie 1 „Turecký dom“

Interné ID: 8820230902
Ulica: Radničné námestie 1
Obec: Pezinok
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Gastro priestory
540 €/mesiac
17999€ za zariadenie a postúpenie prenájmu

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám na odstúpenie a následné pokračovanie prenájmu zabehnutú a plne zariadenú kaviareň s terasou vo dvore vyhľadávanej lokalite centra okresného mesta Pezinok – Radničné námestie 1 „Turecký dom“

POPIS A DISPOZÍCIA:

Celková výmera podlahovej plochy interiéru je 25 m2. Kaviareň je rozdelená na vnútornú časť s posedením pre 16 ľudí a oddelené zázemie za barom, kde sa nachádza sklad ( prístupný pre zásobovanie z dvora cez uzamykateľné dvere) a toaletu pre personál. Samozrejmosťou sú oddelené dámske a pánske toalety umiestnené za dverami v zadnej časti dvora a terasy.  

Väčšia časť sedenia je vo dvore na terase, kde sa pohodlne usadí ďalších 60 ľudí, pri organizácii koncertu je kapacita cez 100 miest na státie. Rozloha terasy je 92 m2 ( dĺžka 11 m x 8,3 m šírka ). Terasa pozostáva zo 6 stolov so stoličkami,  2 x stand up stolíky s barovými stoličkami a 2 sady ratanového sedenia,  kresla a dvojsedačky so stolmi. Posedenie je kryté prístreškom,  nad stolmi sú reklamné rozkladacie slnečníky.     

Priestory sú plne klimatizované vrátane funkcie dokurovania, funkčný i centrálny ventilátor na strope. 

Bar je zariadený a vybavený kompletným príslušenstvom, pre prípravu najrozmanitejších  miešaných drinkov, kávy a nápojov vrátane 4 druhov čapovaných pív.

Chladiarenské príslušenstvo a sudy od Budvaru sú umiestnené v pivnici pod kaviarňou, kde je ďalší odkladací priestor.

Spotrebiče, ktoré by zostávali v rámci postúpenia sú zavesená LED TV, veľká chladnička od Kofole, ako doterajšieho zmluvného dodávateľa, vrátane spätného bonusu. Tiež ďalšia chladnička a mrazák pod barom, značkový kvalitný kávostroj, profesionálna umývačka riadu, veľký výrobník ľadu, frapovač, odšťavovač na freshe, drtič ľadu, zapekací grill a mikrovlnná rúra.

Postúpený bude aj druhý Talianský kávovar, ktorý slúžil, ako prenosný na rôzne akcie. K dispozícii je Jagermeister výčapná mašina s mrazákom na poháre. Kaviareň má väčšie množstvo inventáru, ktorý je k dispozícii. Na bare menšia chladnička na zákusky a torty.

Priestor je vhodný na rôzne teambuldingové akcie, ochutnávky, prezentačné akcie, firemné školenia či večierky. Priebežne bol využívaný na spoločenské akcie, oslavy, krsty, svadby, promócie, narodeniny a jubilea. Oficiálne je schválená otváracia doba do 02:00 hod rána. Zákazníci sa radi vracajú, veľká časť sú pravidelní a nakoľko ma vynikajúcu polohu a jednoduché parkovanie je obľúbená aj pre vodičov taxislužieb. Ostatné office priestory na poschodiach zvyčajne končia po 16 hod. a sú taktiež verní zákazníci. 

Súčasťou ponuky je teda aj vnútorne zariadenie, časť je majiteľa priestoru, za toto sa neplatí, avšak ani sa nenadobúda. Majiteľ ho necháva k využívaniu  v rámci kompletného nájmu. Inventár a reklamné predmety zostávajú budúcemu nájomcovi plne k dispozícii, nemusí nič zabezpečovať pred ďalším prevádzkovaním. Podrobnosti, presný zoznam na osobnej obhliadke vrátane detailov zmluvy.

 

LOKALITA:

Vyzdvihujeme prestížnu adresu a historické dedičstvo naokolo pivnice v úplnom srdci vínneho okresného mestečka Pezinok, kde sa koná množstvo tematických a kultúrnych podujatí. Dlhoročná úspešná tradícia, ako sú Vínne trhy, vínna ulička, či každoročné vinobranie. Historické centrum je vyhľadávaná a obľúbená turistická destinácia nie len pre vinárov, ale i pivárov a kávičkárov. Pravidelná klientela aj v tomto prípade od jednotlivcov, páry, rodiny, jubilantov až vodičov taxislužieb a cyklistov, turistov. Pred vchodom sú dve väčšie parkoviská s bezplatným parkovaním od 17 hod. vrátane víkendov. Pohodlný prístup i pre zásobovanie.

O bezpečnosť je postarané vchodovou bránou do dvora, ktorý je pod kamerovým systémom, vrátane interiéru kaviarne. Samozrejmosťou je alarm. Na Radničnom námestí sídli mestská polícia vzdialená cca. 50 metrov od brány.

Aktuálne je kaviareň riadne otvorená, prevádzkuje i výdajne miesto balíkov od GLS, ako ďalší dodatočný príjem, orientačné tržby cca +6000€ / mesačne.

Cena odstupného je 17999 € za zariadenie, ako je  vidno z fotiek a videa. Presný zoznam po osobnej obhliadke, tiež všetko dopodrobna dovysvetlené. Cena následného pokračovania prenájmu je 540€ / Mes. vrátane dph + 240€ / mes. preddavok na energie. Kaviareň má poddružné resp. samostatné merače energií.

Rozhodne odporúčame vidieť a tešíme sa na záujemcov.

Kontakt: RENAMI s.r.o.

maklér: Patrik Gróf

e-mail: patrik.grof@renami.sk

Tel.: +421 915 737 389

 

ŠTANDARD KTORÝ ZÍSKATE ZDARMA:

PORADENSKÝ SERVIS: - komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami)

 

OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV: - poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atď)

 

PRÁVNY SERVIS: - právne poradenstvo, preveríme právny stav a ťarchy, - vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, nájomných zmlúv, zmlúv o krátkodobom nájme, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev, vypracovanie Protokolu o odovzdaní bytu do vlastníctva Zaplatíme za Vás: - správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, - hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely.

 

Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie. COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, video, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
nájomné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
25 m2
Úžitková plocha:
142 m2
Zateplený objekt:
áno
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
3
Klimatizácia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
92 m2
Vykurovanie:
spoločné
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
12 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Patrik Gróf

Patrik Gróf

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Українська
  • rusr

Moje meno je Patrik Gróf. Obchodu a práci s ľudmi sa venujem od roku 2009. Za toto obdobie som zozbieral veľké množstvo cenných skúsenosti. V profesii finančného sprostredkovateľa sa neustále je čo učiť,  od skladania povinných skúšok pod dohľadom NBS, cez osobitné finančné vzdelávanie, rôzne obchodnícke kurzy so zameraním na kvalitu poskytovania správne nastavených a dôsledne vysvetlených produktov a navrhovaných riešení. Na základe spätnej väzby spokojných klientov, vznikla myšlienka a dopyt po rozšírení našich služieb, a to o realitnú činnosť. Nakoľko vždy úzko súvisí téma bývania práve s finančnou otázkou, bolo na mieste a zároveň výzvou poskytnúť klientovi všetko pod jednou strechou. S odstupom času hodnotím toto rozhodnutie ako jedno z najlepších, nielen pre klientov ale v neposlednom rade pre seba a firmu Renami. Veľkú radosť mi deň čo deň prináša pocit, že niekomu pomáhame zlepšovať kvalitu bývania, že každý predaj má svoj príbeh, svoj život, každý je jedinečný a vždy nás čaká niečo nové, na každom prípade sa zdokonaľujeme, snažíme sa byť lepší ako včera. 

Radi Vám poradíme

PODOBNÉ
nehnuteľnosti