Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

ZNÍŽENÁ CENA -50% Predstavujeme Vám na odstúpenie a následné pokračovanie prenájmu zabehnutú a plne zariadenú historickú klenbovú pivnicu vo vyhľadávanej lokalite centra okresného mesta Pezinok – Radničné námestie 1 „Turecký dom“

Interné ID: 8820230901
Ulica: Radničné námestie 1
Obec: Pezinok
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Gastro priestory
750 €/mesiac
11499€ za zariadenie a postúpenie prenájmu

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám na odstúpenie a následné pokračovanie prenájmu zabehnutú a plne zariadenú historickú klenbovú pivnicu vo vyhľadávanej lokalite centra okresného mesta Pezinok – Radničné námestie 1 „Turecký dom“

POPIS A DISPOZÍCIA:

Celková výmera podlahovej plochy je 95,7 m2. Pivnica je murovaná z pálenej tehly a kameňa, rozdelená na dve samostatné časti prepojené spoločným barom, umiestnený oproti vstupným schodom.

Väčšia časť sedenia je vpravo od baru, kapacita cca 30 miest. Priestory sú vykurované modernou pieckou na pelety, ktorý poskytuje dostatočný výhrevný výkon na celý interiér.

Vľavo od baru je samostatný, súkromný salón pre posedenie s kapacitou cca. 12 miest. Zo salónu sú ešte vstupné dvere do skladových priestorov, kde je uskladnený ďalší inventár a vybavenie.

Salón resp. celý pivničný priestor je luxusne zariadený, dobovo a použité boli prírodne materiály, ako je kameň, tehla, drevo a koža na sedačke.

 

Priestor je odvetrávaný kvalitnou vzduchotechnikou, prípustné fajčenie IQOS a obdobné elekt. cigarety. Bar je plne vybavený vrátane spotrebičov, ako sú 2 x chladničky na nápoje, dvoj pípa resp. výčapné zariadenie s chladením, tiež malý výrobník ľadu. Súčasťou je i kávovar od zn. kávy Julius Meinl s komplet kávovým inventárom, všetko pripravené ďalej k užívaniu. V sklade sú ešte nerozbalené pivné sety, podsedáky a obrusy. K dispozícii v rámci zariadenia je i jukebox, kde prevádzke zostáva % z tržieb.

 

Priestor je vhodný na rôzne teambuldingové akcie, ochutnávky, prezentačné akcie, firemné školenia či večierky. Priebežne bol využívaný na spoločenské akcie, oslavy, krsty, svadby, promócie, narodeniny a jubilea.

Súčasťou ponuky je teda aj vnútorne zariadenie, časť je majiteľa priestoru, za toto sa neplatí, avšak ani sa nenadobúda. Majiteľ ho necháva k využívaniu  v rámci kompletného nájmu. Inventár a reklamné predmety zostávajú budúcemu nájomcovi plne k dispozícii, nemusí nič zabezpečovať pred ďalším prevádzkovaním. Podrobnosti, presný zoznam na osobnej obhliadke vrátane detailov zmluvy.

LOKALITA:

Vyzdvihujeme prestížnu adresu a historické dedičstvo naokolo pivnice v úplnom srdci vínneho okresného mestečka Pezinok, kde sa koná množstvo tematických a kultúrnych podujatí. Dlhoročná úspešná tradícia, ako sú Vínne trhy, vínna ulička, či každoročné vinobranie. Historické centrum je vyhľadávaná a obľúbená turistická destinácia nie len pre vinárov, ale i pivárov a kávičkárov. Pravidelná klientela aj v tomto prípade od jednotlivcov, páry, rodiny, jubilantov až vodičov taxislužieb a cyklistov, turistov. Pred vchodom sú dve väčšie parkoviská s bezplatným parkovaním od 17 hod. vrátane víkendov. Pohodlný prístup i pre zásobovanie.

V rámci ponuky prináleží aj vonkajšie kryté posedenie pre min. 16 ľudí. Ide o časť pri stĺpoch,  aktuálne sú v prevádzke 4 stoly ( dva klasické a 2 stand by s barovými stoličkami )

 

O bezpečnosť je postarané vchodovou bránou do dvora, ktorý je pod kamerovým systémom, vrátane interiéru pivnice. Je tu i protipožiarny systém. Na Radničnom námestí sídli mestská polícia vzdialená cca. 50 metrov od brány.

Cena odstupného je 11499 € za zariadenie, ako je  vidno z fotiek a videa. Presný zoznam po osobnej obhliadke, tiež všetko dopodrobna dovysvetlené. Cena následného pokračovania prenájmu je 750€ / Mes. vrátane dph + 50€ / mes. preddavok na energie.

 

Rozhodne odporúčame vidieť a tešíme sa na záujemcov.

Kontakt: RENAMI s.r.o.

maklér : Patrik Gróf

e-mail: patrik.grof@renami.sk

Tel.: +421 915 737 389

 

ŠTANDARD KTORÝ ZÍSKATE ZDARMA:

PORADENSKÝ SERVIS: - komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami)

 

OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV: - poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atď)

 

PRÁVNY SERVIS: - právne poradenstvo, preveríme právny stav a ťarchy, - vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, nájomných zmlúv, zmlúv o krátkodobom nájme, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev, vypracovanie Protokolu o odovzdaní bytu do vlastníctva Zaplatíme za Vás: - správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, - hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely.

 

Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie. COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, video, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
nájomné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
96 m2
Úžitková plocha:
96 m2
Počet izieb:
3
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
tehla
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné - pevné palivo
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
96 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Patrik Gróf

Patrik Gróf

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Українська
  • rusr

Moje meno je Patrik Gróf. Obchodu a práci s ľudmi sa venujem od roku 2009. Za toto obdobie som zozbieral veľké množstvo cenných skúsenosti. V profesii finančného sprostredkovateľa sa neustále je čo učiť,  od skladania povinných skúšok pod dohľadom NBS, cez osobitné finančné vzdelávanie, rôzne obchodnícke kurzy so zameraním na kvalitu poskytovania správne nastavených a dôsledne vysvetlených produktov a navrhovaných riešení. Na základe spätnej väzby spokojných klientov, vznikla myšlienka a dopyt po rozšírení našich služieb, a to o realitnú činnosť. Nakoľko vždy úzko súvisí téma bývania práve s finančnou otázkou, bolo na mieste a zároveň výzvou poskytnúť klientovi všetko pod jednou strechou. S odstupom času hodnotím toto rozhodnutie ako jedno z najlepších, nielen pre klientov ale v neposlednom rade pre seba a firmu Renami. Veľkú radosť mi deň čo deň prináša pocit, že niekomu pomáhame zlepšovať kvalitu bývania, že každý predaj má svoj príbeh, svoj život, každý je jedinečný a vždy nás čaká niečo nové, na každom prípade sa zdokonaľujeme, snažíme sa byť lepší ako včera. 

Radi Vám poradíme

PODOBNÉ
nehnuteľnosti