Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI ÚZKO SÚVISÍ AJ JEJ MARKETING, TO ZNAMENÁ ČO NAJLEPŠIA PREZENTÁCIA PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI, KTOROU SA ODLÍŠI OD OSTATNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ NA REALITNOM TRHU. PRETO TO NEPODCEŇUJEME, PRÁVE NAOPAK, KLADIEME NA TO VEĽKÝ DÔRAZ.

 

Čo zahŕňa prezentácia nehnuteľnosti

PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE

Profesionálne fotografie sú u nás štandardom pri prezentácii vašej nehnuteľnosti. V kombinácii s pútavými textami vyzdvihnú vašu nehnuteľnosť na zaslúženú úroveň. Z praxe poznáme, čo chcú kupujúci pri hľadaní svojho vysnívaného bývania vidieť a počuť. Ponúk je nespočetne veľa, my chceme vyniknúť! Prenechajte prezentáciu na nás a odbremeňte sa od neúspešných pokusov efektívne predať.

TOP REKLAMA V INZERCII

Pre väčšinu vašich kupujúcich je prvé médium, kde hľadajú svoju nehnuteľnosť, skupina inzertných portálov ponúkajúcich nehnuteľnosti na jednom mieste. Vďaka našim skúsenostiam a dlhoročnej spolupráci s nimi, vás dostaneme bezplatne na popredné pozície oproti ostatným nehnuteľnostiam. Spolupracujeme s najnavštevovanejšími portálmi Nehnutelnosti.sk, Reality.sk, Topreality.sk, Bazos.sk, Facebook.com a iné.

ONLINE MARKETING

V dnešnej dobe sociálnych médií publikovať inzerát nestačí. Našou každodennou prácou je propagácia vašej nehnuteľnosti na relevantných stránkach, sociálnych médiách a inzertných portáloch. Sledujeme úspešnosť kampaní, optimalizujeme a aktívne hľadáme vášho kupujúceho aj tam, kde by ste ho sami nenašli.

HOME STAGING

Prvý dojem pri kúpe nehnuteľnosti je často rozhodujúcim faktorom pre potenciálnych kupujúcich. Odlíšime vašu nehnuteľnosť od ostatných ponúk na trhu a miernymi úpravami interiéru ako upratanie, prevzdušnenie priestoru a doplnenie bytových dekorácií, jej za krátky čas pridáme na príťažlivosti. Pocit tepla domova po vstupe do nehnuteľnosti môže zabezpečiť výsledné rozhodnutie záujemcu o kúpe. Viac o prémiovej službe home staging tu.

VIDEOOBHLIADKA/ DRON

Video prezentácia na internete sa stala štandardom. Naše služby sme prispôsobili vášmu cieľovému zákazníkovi. Videoobhliadka vašej nehnuteľnosti priláka množstvo potenciálnych kupujúcich v zástupe statických ponúk a vyselektuje neperspektívnych kupujúcich, čo v konečnom dôsledku šetrí aj váš čas a docieli rýchlejší predaj. Okrem videoobhliadky sme portfólio prezentácie obohatili aj o štýlové zábery z výšky prostredníctvom dronu DJI MAVIC.

INTERAKTÍVNA PREHLIADKA

3D interaktívna virtuálna prehliadka je revolučná prezentácia vašej nehnuteľnosti online, dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vďaka 3D virtuálnej prehliadke si potenciálni kupujúci vytvoria dokonalý priestorový obraz o nehnuteľnosti a na reálnu obhliadku sa dostavia takmer rozhodnutí kupujúci. V dnešnej dobe vyše 90% kupujúcich reaguje viac na inzeráty s 3D virtuálnou prehliadkou a osloví realitného makléra až potom, ako si prezrie ponuku nehnuteľností na internete.

Kvalitná prezentácia nehnuteľnosti je garanciou úspechu predaja.

Napíšte nám

Pre nahratie viacerých súborov označte viaceré súbory naraz.