spinner
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.  Viac info
 

PRÉMIOVÉ SLUŽBY

S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI ÚZKO SÚVISÍ AJ JEJ MARKETING, TO ZNAMENÁ ČO NAJLEPŠIA PREZENTÁCIA PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI, KTOROU SA ODLÍŠI OD OSTATNÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ NA REALITNOM TRHU. PRETO TO NEPODCEŇUJEME, PRÁVE NAOPAK, KLADIEME NA TO VEĽKÝ DÔRAZ.

 

Čo zahŕňajú prémiové služby

HOME STAGING

Prvý dojem pri kúpe nehnuteľnosti je často rozhodujúcim faktorom pre potenciálnych kupujúcich. Odlíšime vašu nehnuteľnosť od ostatných ponúk na trhu a miernymi úpravami interiéru ako upratanie, prevzdušnenie priestoru a doplnenie bytových dekorácií, jej za krátky čas pridáme na príťažlivosti. Pocit tepla domova po vstupe do nehnuteľnosti môže zabezpečiť výsledné rozhodnutie záujemcu o kúpe. Viac o prémiovej službe home staging tu.

VIDEOOBHLIADKA/ DRON

Video prezentácia na internete sa stala štandardom. Naše služby sme prispôsobili vášmu cieľovému zákazníkovi. Videoobhliadka vašej nehnuteľnosti priláka množstvo potenciálnych kupujúcich v zástupe statických ponúk a vyselektuje neperspektívnych kupujúcich, čo v konečnom dôsledku šetrí aj váš čas a docieli rýchlejší predaj. Okrem videoobhliadky sme portfólio prezentácie obohatili aj o štýlové zábery z výšky prostredníctvom dronu DJI MAVIC.

INTERAKTÍVNA PREHLIADKA

3D interaktívna virtuálna prehliadka je revolučná prezentácia vašej nehnuteľnosti online, dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vďaka 3D virtuálnej prehliadke si potenciálni kupujúci vytvoria dokonalý priestorový obraz o nehnuteľnosti a na reálnu obhliadku sa dostavia takmer rozhodnutí kupujúci. V dnešnej dobe vyše 90% kupujúcich reaguje viac na inzeráty s 3D virtuálnou prehliadkou a osloví realitného makléra až potom, ako si prezrie ponuku nehnuteľností na internete.

Kvalitná prezentácia nehnuteľnosti je garanciou úspechu predaja.

Napíšte nám