Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

PRÁVNE SLUŽBY

RENAMI ODOBERÁ KVALITNÉ PRÁVNE SLUŽBY OD ADVOKÁTSKEJ KANCELÁRIE SOPKO LEGAL, KTORÁ NADVÄZUJE NA SKÚSENOSTI  ETABLOVANEJ ADVOKÁTSKEJ KANCELÁRIE NA SLOVENSKOM TRHU UŽ VIAC AKO 25 ROKOV, POSKYTUJÚCEJ KLIENTOM KOMPLEXNÝ PRÁVNY SERVIS.

Advokátska kancelária SOPKO LEGAL je našim stabilným partnerom, ktorý má hlboké odborné znalosti v oblasti realitného práva, výkupu nehnuteľností vrátane zadĺžených nehnuteľností, investovania do nehnuteľností, stavebníctva a developmentu.  Advokátska kancelária SOPKO LEGAL poskytuje právne služby rôznym subjektom vystupujúcim na realitnom trhu vrátane realitných kancelárií. 

V spolupráci s našou realitnou kanceláriou preto vieme našim klientom poskytnúť podporu nielen v bežných transakciách ale aj v špecifických prípadoch.

 

 


Sopko legal

 

 

 

 

Napíšte nám