Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Znížena cena - Predaj záhradnej chaty v Devínskej Novej Vsi - oblasť Múrnice Bratislava

Interné ID: 11784482
Ulica: Múrnice
Obec: Bratislava-Devínska Nová Ves
Okres: Bratislava IV
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Chata
Iné:
49 990 €

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám na predaj útulnú podpivničenú záhradnú chatku vo vyhľadávanej a kľudnej lokalite Bratislava – Múrnice cca 2 km za Devínskym rybníkom obklopenej zeleňou. YouTube video: https://youtube.com/shorts/jEHhV9E-S5c?feature=share POPIS A DISPOZÍCIA ZÁHRADNEJ CHATKY:


celková výmera podlahovej plochy je 17 m2 + 4m2 zastrešená terasa pred vchodom a 15 m2 pivnica. Chata je situovaná na rovinatom pozemku o výmere 315 m2, ktorý slúži a je využívaný na pestovanie plodín, ovocných stromov (jabloň + figa) , rekreáciu a voľnočasové aktivity. Koniec pozemku je ohraničený plotom a svahom, ako vyvýšený záhon resp. terasa.

Chata je murovaná, pozostáva s jednej izby s rozmermi 4m x 3,3m + 4m2 prekrytá terasa s posedením. Pozemok je obdĺžnikového pravidelného tvaru o rozmeroch = dĺžka 27,7m x šírka 12 m. Orientácia je na juh, čiže chata i pozemok sú príjemne presvetlené po celý deň.

Nehnuteľnosť (chata ) je v osobnom vlastníctve riadne zapísaná na liste vlastníctva s prideleným súpisným číslom,  udržiavaná, napojená na elektrinu, po pozemku natiahnuté rozvody vody na polievanie s možnosťou vlastnej studne, ak by nepostačovalo sezónne využívanie. Vykurovanie je kachľami na tuhé palivo. Vchod do chaty je z vnútornej strany od záhrady zabezpečený mrežami. Do pivnice sa vchádza zboku schodmi.   

 

K dispozícii je vybudovaná spevnená plocha na parkovanie 2 aut na pozemku ( 5m x 6,4 m). Súčasťou pozemku je zariadenie a to záhradné sedenie 2,2 m x 3,56 m s vonkajším grilom na spríjemnenie strávených chvíľ s rodinou a deťmi resp. priateľmi, 1,8 m široké ohnisko s posedením na hojdačke. Pre osvieženie je pripravená vonkajšia sprcha a vonkajšie umývadlo s dresom.

 

Vyzdvihujeme blízku polohu k Devínskej novej Vsi a to len 5 min. autom k rybníku alebo k železničnej stanici Devínska Nová Ves so záchytným bezplatným parkovaním ( prípoj vlaku do Marcheg Rakúsko, druhý smer Malacky Kúty – CZ alebo Hlavná stanica v Bratislave. K zástavke MHD Mlynská ( ul. Istrijská) zopár minút aj na  pešo so spojmi č. 20 do Lamača, 21 – Autobusová stanica Nivy cez DNV a Patrónku a č. 29 na Malú Scénu, teda blízke centrum -nový  DownTown priamy spoj popri Morave a Dunaji.

 

Samozrejmosťou je výborná občianská vybavenosť Devínskej Novej Vsi a jej infraštruktúru – potraviny Kraj, Tesco v OC Glavica, Lidl, reštaurácie ( Kolony alebo W hotel ), pizzerie s rozvozom ( Fragollino ) kaviarne, krčmy (u Michala ) , bufety ( u Starého Bicykla, Tarzánia, Tenis),  banky a bankomaty, čerpacie stanice, lekárne, neďaleko shopping centrum Bory s novou nemocnicou.   Na okolo rozsiahle cyklochodníky s 2 cyklomostami do susedného Rakúska ( Most Slobody ku zámku SHLOSS HOF a opačným smerom nový Vysomarch v dedinke Marcheg s chráneným parkom WWF s prírodou, rybárčenie na rieke Morava alebo napr. Vachálkov rybník, v blízkosti ďalšie Záhorácke jazerá ( Židovky, malé a veľké Axi, Lábske jazero, Stupavské pstruhové potoky. Neďaleko možnosť jazdeckej školy, čučoriedková farma Berry Farm, Trailové trasy z Devínskej Kobyly, kde sa nachádza nová rozhľadňa, pod ňou hrad Devín s non - stop potravinami od Našich alebo turistika Malých Karpát.

 

TIP MAKLÉRA: Táto nehnuteľnosť zaujme vďaka svojej výhodnej polohe v okolí prírody a to len na skok od centra mestskej časti Bratislavy s šikovným dopravným spojením s dostupnosťou autom . Pôsobí útulne a ocenia ho najmä chatári, tak aj páry, ako aj mladá rodinka s deťmi, taktiež s možnosťou prerobenia na celoročné bývanie s prideleným súpisným číslom, alebo len na rekreáciu počas víkendov. Rozhodne odporúčame vidieť a tešíme sa na záujemcov.

 

Chatka sa predáva zariadená a stave, ako je vidno z fotiek a videa. Aktuálne je pozemok na podklade nájomnej zmluvy s ŽSR (SR) v nájme s perspektívou odkupu do osobného vlastníctva, rieši sa to v záujme všetkých spoluvlastníkov. Ročný nájom sa pohybuje do 120€.

Nehnuteľnosť je aktuálne k dispozícii, bez ťarchy a kúpou voľná. Od rybníka po odbočku do chatovej oblasti je asfaltová, následne cca. 150 m je spevnená cesta a posledných 400 m po betónovo panelovej ceste.  

 

Nízke mesačné náklady s kompletnou cenou vrátane všetkých poplatkov za prevod do OS v celkovej výške 49.990 € 

Kontakt: RENAMI s.r.o. maklér : Patrik Gróf e-mail: patrik.grof@renami.sk Tel.: +421 915 737 389

 

ŠTANDARD KTORÝ ZÍSKATE ZDARMA:

PORADENSKÝ SERVIS: - komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami)

 

OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV: - poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atď)

 

PRÁVNY SERVIS: - právne poradenstvo, preveríme právny stav a ťarchy, - vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, nájomných zmlúv, zmlúv o krátkodobom nájme, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev, vypracovanie Protokolu o odovzdaní bytu do vlastníctva Zaplatíme za Vás: - správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, - hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely.

 

Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie. COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, video, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
15 m2
Úžitková plocha:
17 m2
Plocha pozemku:
315 m2
Zastavaná plocha:
17 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
1
Balkón:
nie
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Zateplený objekt:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Patrik Gróf

Patrik Gróf

maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • rusr

Moje meno je Patrik Gróf. Obchodu a práci s ľudmi sa venujem od roku 2009. Za toto obdobie som zozbieral veľké množstvo cenných skúsenosti. V profesii finančného sprostredkovateľa sa neustále je čo učiť,  od skladania povinných skúšok pod dohľadom NBS, cez osobitné finančné vzdelávanie, rôzne obchodnícke kurzy so zameraním na kvalitu poskytovania správne nastavených a dôsledne vysvetlených produktov a navrhovaných riešení. Na základe spätnej väzby spokojných klientov, vznikla myšlienka a dopyt po rozšírení našich služieb, a to o realitnú činnosť. Nakoľko vždy úzko súvisí téma bývania práve s finančnou otázkou, bolo na mieste a zároveň výzvou poskytnúť klientovi všetko pod jednou strechou. S odstupom času hodnotím toto rozhodnutie ako jedno z najlepších, nielen pre klientov ale v neposlednom rade pre seba a firmu Renami. Veľkú radosť mi deň čo deň prináša pocit, že niekomu pomáhame zlepšovať kvalitu bývania, že každý predaj má svoj príbeh, svoj život, každý je jedinečný a vždy nás čaká niečo nové, na každom prípade sa zdokonaľujeme, snažíme sa byť lepší ako včera. 

Radi Vám poradíme

PODOBNÉ
nehnuteľnosti